איך זה עובד

1.קדם דפוס

בשלב קדם הדפוס אנו מוודאים כי קיימת התאמה מלאה בין מעמד התצוגה או האריזה שתוכננה ע”י המעצב ובין הדגם הראשוני. אנו מקבלים מהלקוח את האייריס והעתק השמש, מזמינים מבלט המותאם באופן מדויק לחיתוכי הקרטון ומייצרים דגם ראשוני. כמו כן נוודא כי גווני ההדפסה וצבעי הפנטון מדויקים ושמידות ומשקל מעמד התצוגה או האריזה תואמים את מידות ומשקל המוצר המוגמר אשר יונח על גבי המעמד או בתוך האריזה.

2.דפוס

ההדפסה מתבצעת במכונת אולטרא 6 צבעים, בשיטת האופסט על גבי גיליונות נייר של עד 1.00X1.40. שלב ההדפסה מבוצע במכונת דפוס המכוונת ומופעלת על ידי דפס מומחה בעל ניסיון של שנים בהפקות דפוס. הדפסה מדויקת, כזאת שמדגישה את הגרפיקה ויוצרת מארז מרהיב, חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי מומחיות ועין חדה לדיוק בגווני הצבע.

3.הצמדה לקרטון

בשלב ההצמדה אנו מעניקים את החוזק הרצוי למעמד התצוגה או לאריזה. את הנייר המודפס אנו מצמידים ללוחות קרטון באמצעות הזרקת דבק במכונת הלמינטור. ניתן לבצע הצמדה על גבי כל סוגי לוחות הקרטון – קרטון חד צידי, קרטון גלי בעוביים שונים והכול בהתאם לחוזק הנדרש ולכושר הנשיאה של מעמד התצוגה או האריזה.

4.חיתוך

לוחות קרטון מודפסים עוברים תהליך של חיתוך באמצעות מבלט ייחודי המאפשר בסוף תהליך החיתוך לקפל את הקרטון ולהעניק לו את המימד השלישי. לכל אריזה קיים מבלט ייחודי לה בהתאם למפרט המוצר, המבלט מוכנס למכונת החיתוך ומבצע את חיתוך הלוח המודפס והסימונים על גבי האריזה עבור הקיפולים השונים. במפעל החברה קיימות 4 מכונות חיתוך אוטומטיות וידניות המיועדות לגדלים שונים של לוחות קרטון. לאחר החיתוך אנו מבצעים פירוק של תוואי האריזה מתוך מסגרת לוח הקרטון.

5.הדבקה

בשלב ההדבקה אנו מבצעים את הגימור הסופי למעמד התצוגה או אריזת הקרטון ובאמצעות דבק חם מדביקים את הדפנות בהתאם למפרט שהוגדר ע”י הלקוח. הדבקות פשוטות נועדות בעיקר לסגירת דפנות האריזה ואילו עבור מעמדי תצוגה קיימות הדבקות מורכבות יותר אשר מסייעות בשמירת יציבות המדפים ומעמד התצוגה בכללותו.

6.משלוח ללקוחות

לאחר שההדבקה הסתיימה מעמד התצוגה או האריזה מוכנים. על מנת לצמצם את עלויות השינוע ונפח האריזה, אנו ממשטחים את מעמדי התצוגה או האריזות על גבי משטחי עץ בגדלים שונים ובגבהים שונים, כל זאת בהתאם לדרישות ולתנאים הלוגיסטיים של הלקוח. בעת הגעת מעמד התצוגה ללקוח ניתן להקימו בקלות רבה ולמקמו היכן שנדרש.