זקוקים לכלים להבלטת המוצר ברשתות השיווק? השתמשו בסטנדים, דיספליי ומתקני תצוגה מקרטון

בשווקים התחרותיים חברות תמיד מחפשות אחר כלים שיווקיים חדשים להבלטה וקידום של מוצריהן. אחת השיטות היא השקעה מאסיבית בפרסומות ושילוט אשר נועדה להכיר לצרכנים את המוצרים החדשים. אך הדבר אשר באמת יוביל צרכן לרכוש את המוצר הוא הבלטת אותו המוצר בנקודת המכירה עצמה.

 לפני שמעצבים מעמד תצוגה, סטנד  או דיספליי ועוד טרם הזמנתו חשוב להתאים את  המוצר המשווק למעמד התצוגה המתאים. באופן כללי קיימים שני סוגים עיקריים של  מעמדי תצוגה מודפסים מקרטון : מעמדי תצוגה ריצפתיים (Floor POP Display) ומעמדי תצוגה שולחניים (Counter Top POP Display). מעבר לשני סוגי מעמדי התצוגה הללו קיימים גם אביזרים ועזרים נוספים אשר מתווספים למעמדי התצוגה ומשפרים את חוזקם ואת הנראות שלהם.

מעמדי תצוגה רצפתיים מודפסים ועשויים מקרטון  (Floor POP Display)

מעמדי תצוגה רצפתיים או סטנדים, כשמם כן הם – מעמדי תצוגה אשר עומדים באופן עצמאי על רצפת נקודת המכירה ואינם זקוקים לעיגון או תמיכה כלשהיא. סטנדים מסוג זה מאוד גמישים מבחינת שינוי מיקומם ברשת השיווק. בנוסף הם מאוד קלים להקמה ופירוק וניתן להניח עליהם מגוון רחב מאוד של מוצרים, בין אם מדובר במוצרים כבדי משקל או מוצרים קלים. קיימים סטנדים רצפתיים בעלי עיצוב גנרי כגון:

  • סטנד דאמפ– מתאים למוצרים בתפזורת
  • סטנד קומות / מדפים– סטנד בעל מספר מדפים אשר בהם ניתן לסדר מספר סוגי מוצרים, כך שכל סוג מוצר מונח על מדף נפרד.
  • סטנד מדורג– סטנד בעל מדפים בפורמט מדרגות אשר מתאימים להצגה מסודרת של מוצר מסוג אחד.

בנוסף, קיימים סטנדים בעלי עיצוב ייחודי המותאמים באופן ספציפי למידות המוצרים שיונחו עליהם.

מעמדי תצוגה שולחניים מודפסים ועשויים מקרטון (Counter Top POP Display)

מעמדי תצוגה שולחניים מעוצבים ומותאמים במיוחד על מנת למקם אותם על גבי דלפקים או קו קופות ברשתות השיווק. לפיכך סטנדים מסוג זה מיועדים למוצרים קטנים, אשר לרוב אינם נמצאים ברשימת הקניות של הצרכן אבל נרכשים בהחלטה של רגע. מוצרים כגון: ממתקים, שפתונים, חטיפים, צעצועים קטנים, אביזרי שיער וכד’, יכולים להיות מוצגים באופן אפקטיבי על גבי סטנד שולחני. גם בסטנדים שולחניים קיימים סטנדים גנריים כגון: דאמפר, סטנד תאים, או סטנד מדורג  וכן קיימים סטנדים שולחניים המעוצבים באופן ייחודי למידות המוצרים שיונחו עליו.

 

אצלנו ב- ינון מעמדי תצוגה תוכלו למצוא מגוון פתרונות תצוגה מקרטון, מעמדי התצוגה יכולים להיות מודפסים באופן שיבליט אותם מאוד ברשתות השיווק ויכולים להיות גנריים כגון: דאמפים, סטנד קומות , סטנד מדורג או סטנדים מעוצבים ומותאמים למידות המוצר. ניתן לפנות אלינו לצרכי התייעצות, תכנון והתאמת מעמדי התצוגה הנכונים למוצריכם.

חזור