הכר את הצרכן – מעמדי תצוגה מקרטון המוכוונים למאפייני הצרכן

התגובה הראשונית של הצרכן ברשתות השיווק כלפי המוצר או המותג תלויה לעיתים קרובות במראה הדיספליי. קיימים מספר גורמים מהותיים שיש להתחשב בהם בעת עיצוב ובניית תצוגת חוץ מדף ומעמדי תצוגה מודפסים מקרטון.

קמעונאים ויצרני מוצרי צריכה נוהגים להתחשב באירועי חיים משמעותיים כאשר הם משווקים את מוצריהם לצרכנים. מסיבה זו, ככל הנראה, לא נראה מתקני תצוגה מודפסים בעלי צבעוניות נועזת ובולטת עבור מוצר כמו חיתולים למבוגרים. מרבית מאירועי החיים המשמעותיים המאפיינים את חיי הצרכן כמו: לידה, התחלה או סיום של לימודים, חתונה וכד’, הם לעיתים קרובות המאפיין הבולט ביותר של השיווק החזותי בסביבת החנות. לכן מיקוד יעיל של אמצעי השיווק החזותי בשלבי החיים הרלוונטיים בחיי הצרכן תביא לרוב לקשירת המוצר הנמכר לזיכרונותיו הרגשיים של הצרכן. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא על ידי שימוש במתקני תצוגה ודיספליי מודפסים מקרטון ככלי למכירת המותג.

מכוונים לצרכנים הקטנים והגדולים

שלב החזרה ללימודים ולבית הספר הוא דוגמה טובה הממחישה את השילוב בין שיווק חזותי לרגשות הצרכן. כולנו זוכרים את התחושות המאפיינות את החזרה לבית הספר והעליה לכיתה הבאה: התרגשות מפני הבאות, מסגרת חדשה, חברים חדשים. אנחנו גם זוכרים כיצד התכוננו לקראת השנה החדשה בבית הספר, ביקור בחנויות עם ההורים ורכישת ציוד חדש לבית הספר. מסיבה זו, מתקני תצוגה מקרטון אשר מכוונים לקהל הצעיר יובלטו בהדפסות צבעוניות אשר עושות שימוש גם במותגים מעולם התוכן של הילדים המשדרים עבורם כיף וצחוק.

emogi smaller
צבעוניות המשדרת כיף וצחוק 

 

גובה הדיספליי וגובה הצרכן

בעת עיצוב הדיספליי יש להתחשב גם במאפיינים הפיזיים של הצרכן הפוטנציאלי, כגון: גובה וקו הראייה. ולכן כאשר נעצב דיספליי אשר מכיל מוצרים המיועדים לילדים נתחשב בגובה הממוצע של טווח הגילאים אליו יונגש מעמד התצוגה או הדיספליי. זאת לצד שיקולים נוספים כגון: גודל המוצר הנמכר ודרישות החנות בהתייחס לגודל הדיספליי שיוצג בה.

יחד עם זאת יש לזכור שגם כאשר מדובר במוצרים המיועדים לילדים, את החלטת הרכישה מבצע בדרך כלל המבוגר ולכן לעיתים נשקול עיצוב מעמד תצוגה מקרטון אשר יציג את המוצרים בגובה לכל אורכו, כך שהן מבוגרים והן ילדים יוכלו להתרשם ממנו- סטנד מדפים יכול להיות פתרון מצוין במקרה זה.

מדפים

סטנד מדפים עבור ממתקים – מותאם לגובה ילדים ומבוגרים

לעיתים קשר העין בין הצרכן למתקני התצוגה או הדיספליי יכול להיות מאתגר עקב מגבלות שקיימות בחנות עצמה, במקרה כזה ניתן לשלב שילוט גבוה על הדיספליי, אשר יאפשר לצרכנים להבחין בדיספליי ובמוצרים שעליו גם אם הדיספליי עצמו אינו בקו הנראות של הצרכן.

orbit dump with header04
סטנד דאמפ בשילוב שילוט להגדלת הנראות (עיצוב: בלופרינט)

ינון מעמדי תצוגה מציעה מגוון פתרונות תצוגה מקרטון. ניתן לפנות אלינו לצורכי התייעצות, תכנון והתאמת מעמדי התצוגה הנכונים למוצריכם, כך שייקחו בחשבון את כלל מאפייני הצרכן. מעמדי התצוגה יכולים להיות מודפסים באופן שיבליט אותם מאוד ברשתות השיווק ויכולים להיות גנריים כגון: דאמפים, סטנד קומות, סטנד מדורג או סטנדים מעוצבים ומותאמים למידות המוצר.

חזור