מעמדי תצוגה מקרטון- למה זה כדאי?

מעמדי תצוגה מקרטון מהווים כבר זמן רב אמצעי להגדלה וקידום של מכירות ברשתות השיווק, מה יש בהם, במתקני התצוגה ודיספליי העשויים מקרטון גלי שהופך אותם לפופולאריים כל כך בקרב הקמעונאים ורשתות השיווק?

בתחילה, קמעונאים רבים הטילו ספק ביכולתם של ממעמדי תצוגה מודפסים העשויים מקרטון לשאת מוצרים כבדים וביכולתם להציג את המוצרים לצרכנים באופן מזמין ומעניין אשר יעודד רכישה. במאמר זה ננסה לתת מענה לספקות הללו ולתיאור היתרונות המובהקים של מעמדי התצוגה העשויים קרטון על פני מעמדי תצוגה עשויים פלסטיק או מתכת.

האם מעמד תצוגה מקרטון יכול לשאת משקל כבד?

אכן מעמדי תצוגה עשויים מלוחות קרטון, אולם כיום קיימים לוחות קרטון בעוביים ובחוזקים שונים המאפשרים לתת מענה למשקלים משתנים. לוחות קרטון מסוג E/F למשל הינם דקים ופחות חזקים מלוחות קרטון מסוג B/F , C/F או DW, אלו האחרונים חזקים במיוחד ובתכנון נכון, סטנד עם מדפים יכול לשאת 80 ק”ג ויותר על כל מדף. נוסף על השימוש בלוחות קרטון חזקים כאמור ניתן להוסיף חיזוקים לכל מעמד תצוגה באמצעות קרטוני ביצוע בעלי גב קשיח אשר נותנים תמיכה משמעותית למעמד התצוגה. מתקני תצוגה מחוזקים מקרטון אשר נשמרים באופן נאות יכולים להיות בעלי אורך חיים רב ובכך לייתר את השימוש במתקני תצוגה ממתכת למשל, אשר עלותם יקרה בהרבה.                                                                                                                             

איך מייצרים בידול בנקודות המכירה? עם קרטון הכל אפשרי!

מתקני תצוגה ממתכת או פלסטיק לרוב מאופיינים במראה חדגוני ומשעמם וזהו בהחלט לא מראה שמעודד מכירות. לעומת זאת, בתהליך הייצור של מעמדי תצוגה מקרטון ניתן לשלב כל עיצוב אפשרי זאת בשל היכולת לחתוך לוחות קרטון בקלות ולעצב אותם כיד הדמיון. לזאת יש להוסיף את נדבך הדפוס, ניתן להדפיס על נייר כל גרפיקה שנבחרה ובאמצעות מכונת הצמדה ייחודית להצמיד את לוחות הנייר המודפס ללוחות הקרטון. המעצבים הגרפיים יכולים למקם על גבי מעמד התצוגה כל פרט רלוונטי להגדלת קידום המכירות: לוגו, מידע אודות המוצר ועוד. התוצאה שתתקבל הינה נראות יוצאת מן הכלל ברשתות השיווק, נראות שמייצרת בידול צבעוני ומרשים בין כל המדפים הרגילים והמשעממים למראה.

תכלס’, האם זה משתלם?

ובשורה התחתונה עלויות ייצור מעמדי תצוגה מקרטון נמוכות משמעותית מעלויות הייצור של מעמדי תצוגה מפלסטיק וממתכת ובנוסף בייצור כמות רבה של מעמדי תצוגה, עלויות הייצור הולכות ופוחתות באופן משמעותי.

ולמה הכי כדאי בחברת ינון מעמדי תצוגה?

אצלנו במפעל מתבצעים כל תהליכי הייצור: דפוס, הצמדה לקרטון, חיתוך והדבקה. בנוסף, בבעלותנו מכונת דפוס אופסט 6 צבעים בגודל של 1.00X1.40 – מכונה ייחודית מאוד בגודלה המאפשרת להדפיס כל גרפיקה שתבחר ב- 6 צבעים בבת אחת והתוצאה הנה מהירות בביצוע פרויקטים והוזלה משמעותית במחיר ככל שהכמות המיוצרת עולה. ובנוסף לכל אלה, מערכת הבטחת איכות, שירות ומענה מהיר לכל דרישה ובקשה הנם עקרונות המנחים אותנו בכל תהליכי העבודה.

חזור