אודותינו

ינון מעמדי תצוגה מתמחה בתכנון וייצור אביזרי נראות בנקודות המכירה. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מתקני תצוגה עשויים מקרטון, אריזות קרטון מודפסות ושאינן מודפסות ומתקני תצוגה ודיספליי שולחניים.

חברת ינון מעמדי תצוגה בעלת ניסיון של מעל ל- 10 שנים בתחום מעמדי התצוגה ופתרונות האריזה המודפסים ואנו מלווים את לקוחותינו משלב בניית הדגם הראשוני ועד שלב השינוע. תהליכי הייצור כוללים: הכנת דגמים, הדפסת אופסט, הצמדה, חיתוך ועבודות גימור ושינוע. כל תהליכי הייצור מתבצעים על ידי צוות עובדים מיומן ותיק ומנוסה במפעל החברה.

חומרי הגלם

מתקני התצוגה, קופסאות אחסון מעוצבות ואריזות הקרטון המיוצרים במפעלנו עשויים מקרטון גלי בעוביים ובמשקלים שונים, בהתאם לחוזק המעמד או האריזה הנדרש. למתקני תצוגה ואריזות בעלי כושר עמידות גבוה נמליץ על שימוש בקרטון מסוג  B/F או C/F, שהם לוחות קרטון חזקים מאוד, ואילו לאריזות קלות יותר נמליץ על שימוש בקרטון ח”צ (חד צידי) או לוח קרטון מסוג E/F.

דפוס אופסט

את ההדפסה על מעמדי התצוגה והאריזות אנו מבצעים בשיטת האופסט במכונת דפוס אולטרא או בהדפסה דיגיטלית- בהתאם לכמויות המוזמנות. הדפסה באמצעות מכונת האולטרא מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב מאוד של גדלים בעבודות דפוס. בין אם מדובר באריזות קרטון קטנות, דיספליי שולחניים או במתקני תצוגה גדולים במיוחד, אנו יודעים לתת את המענה הדרוש ללקוחותינו בהתאם למפרט המארז או מתקן התצוגה שנקבע. צוות הדפסים שלנו בעל ניסיון של שנים ומיומן בהפקות דפוס אופסט בעלות גימור מדויק ואיכותי.

הבטחת איכות

מטרתנו, בחברת ינון מעמדי תצוגה, היא לספק מוצר מוגמר באיכות מעולה ומדויקת בהתאם לדרישות הלקוח. במפעל החברה מוטמעת מערכת להבטחת איכות המיושמת לכל אורך תהליכי הייצור, משלב קבלת חומרי הגלם, דרך עבודות הדפוס, הדבקה, חיתוך ועד השינוע ללקוח. אנו חותרים לשיפור מתמיד בתהליכי העבודה ומקפידים על ביצוע ביקורות איכות המבטיחים כי מוצרינו עומדים בדרישות לקוחותינו.

בין לקוחותינו

חזור